صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
سیم بکسل استیل

سیم بکسل استیل

سیم بکسل استیل گرید 316 معروف به نگیر در سایزهای مختلف و د ساختارهای مختلفی تولید می شود و بدلیل وجود کروم و نیکل در ساختار داخلی خود مقاومت ذاتی بسیار مناسبی در برابر عوامل خورنده محیطی من جمله رطوبت دارد. تکین بکسل وارد کننده سیم بکسل استیل از سایز 0.5 الی 20 میلی متر در ساختار های مختلف می باشد. در اتصالات دریایی، نفت گاز و پتروشیمی سیم بکسل استیل همراه با اتصالات استنلس استیل مورد استفاده قرار میگیرد و به صورت روکش دار و بدون روکش موجود می باشد.

ساختارهای معمول سیم بکسل استیل

سیم بکسل استیل در ساختار های مختلفی تولید و عرضه می شوند که هر یک از لحاظ مقاومت و انعطاف خواص ویژه ای داشته و برای صنایع متنوعی استفاده می شوند. بطور عمومی باید گفت که هر چه استرند سیم بکسل استیل دارای مفتول های بیشتر و نازکتری باشد انعطاف بالاتری نیز دارد. ساختارهای معمول سیم بکسل استیل عبارتند از : 1X7 , 7X7, 7X19, 6X19+IWRC, 19X7

تفاوت سیم بکسل استیل و گالوانیزه گرم

بدلیل بالا بودن قیمت سیم بکسل استیل گاهی در برخی صنایع ترجیح به استفاده از سیم بکسل گالوانیزه است. آنچه مشخص است بدلیل خواص ذاتی ضد زنگ زدگی استنلس استیل به هیچ وجه پوشش گالوانیزه کارایی استیل را نداشته و طول عمر سیم بکس استیل در مناطق مرطوب به مراتب بالاتر است مدل گالوانیزه آن است. علاوه بر این پروسه گالوانیزه یک پروسه جایگزین برای بالا بردن مقاومت سطحی فلز بوده که خراش در سطح احتمال زنگ زدگی را بالا می برد. البته این بدان معنا نیست که استنلس استیل نیز در برابر نمک های دریایی مقاومت کامل دارد چرا که بسیاری از املاح و نمک های دریایی موجب خوردگی سیم بکسل استیل نیز می شوند اما آنچه مشخص است این است که در مقایسه با پوشش گالوانیزه گرم سیم بکسل استیل طول عمر بالاتری دارد.

تفاوت سیم بکسل استیل 304 و 316

استنلس استیل در گرید های بسیار متنوعی تولید می شود. برخی از این گرید ها در حالی که تنسایل برابر دارند تنها مقاومت حرارتی متنوعی دارند. برخی دیگر مقاومت حرارتی برابر داشته اما مقاومت خوردگی متفاوتی دارند. تفاوتی که بین سیم بکسل استیل 304 و 316 می توان قائل شد وجود 2 درصد مولیبدنیوم در ساختار استنلس استیل 316 است که مقاومت در برابر کلرید ها که در ترکیبات آبهای سطحی و معدنی یافت می شوند را به میزان قابل توجهی یافت می شود.

مقاومت حرارتی سیم بکسل استیل

بطور کلی استنلس استیل مقاومت حرارتی نسبتا مناسبی دارد. اما گرید های مختلف آن در دماهای مختلف شرایط متفاوتی دارند. هر دو گرید 304 و 316 که در تولید سیم بکسل استیل استفاده می شودند تا دمای حدود 900 درجه سانتی گراد بکار گرفته می شوند. این در حالی است که گرید های 309 و 310 از استنلس استیل تا دماهای بالاتر 1100 درجه نیز قابل استفاده هستند. اما بطور کلی این گرید ها در تولید سیم بکسل استیل بکار گرفته نمی شوند و بصورت سفارشی در مواقعی تولید می شوند.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.