صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
شگل استیل

شگل استیل

شگل استیل جزو اتصالات صنعتی بسیار پرکاربرد در اتصالات انواع سیم بکسل و اسلینگ محسوب می شود. شگل استیل در سایزهای مختلف و در شکل های یو و نعلی و طبق استاندارد DIN82101 تولید و عرضه می گردد. تکین بکسل با سالها سابقه در امر واردات سیم بکسل و اتصالات وارد کننده انواع شگل استیل در سایزهای مختلف تولید شده از استیل گرید 316 می باشد. در بازار برندهای مختلفی از کشورهای مختلف وجود دارند. واقعیت امر این است که بر خلاف فولاد که نیاز به عملیات حرارتی متعددی در مراحل فراوری دارد و گرید های مختلف تولید شده از نظر تنسایل و سختی کاملا متفاوت باشند این قضیه در مورد شگل استیل که از استیل 316 به یک استاندارد جهانی مشخص تولید شده و تنسایل، مقاومت حرارتی و کلیه خواص فیزیکی و شیمیایی آن از متریال اولیه سرچشمه میگیرد متفاوت است. بنابراین از نظر استحکام، مقاومت در برابر خوردگی و طول عمر شگل استیل تولید کارخانه های مختلف نمی بایست تفاوت چندانی داشته باشند.

کاربرد شگل استیل

شگل ها بطور کلی در اتصالات اسلینگ سیم بکسل استفاده انبوه دارند. شگل استیل به سبب مقاومت در برابر زنگ زدگی در سایزهای مختلف در صنایع اتصالات صنعتی بالاخص در مناطق ورطوب و یا مناطقی که با مواد خورنده سر و کار دارند استفاده زیادی دارند. به سبب رنگ درخشنده ای که شگل استیل دارد در سایزهای ریز بعنوان اتصال در زیور آلات و دستبند ها نیز از آن استفاده می شود.

شگل پاراکورد استیل یا شگل یو پاراکورد

یکی از پرکاربردترین فرم های شگل استیل مدل یو آن است که با توان لیفتینگ متنوع، سایزهای متنوع و از جنس فولاد و استنلس استیل تولید و عرضه می شود.

 شگل پاراکورد استیل یا شگل یو پاراکورد

شگل استیل پاراکورد نعلی شکل

فرم دیگر شگل استیل که بصورت استاندارد تولید شده و کاربرد صنعتی و غیر صنعتی دارد به شکل نعلی بوده و به شگل نعلی معروف می باشد

شگل استیل پاراکورد نعلی شکل

شگل یو استیل

تکین بکسل وارد کننده انواع شگل های استیل نوع ساده در سایزهای کوچک و بزرگ

شگل یو استیل


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com