صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
قلاب دینام استیل

قلاب دینام استیل

قلاب دینام استیل در دو شکل نری و مادگی و با ظرفیت های لیفتینگ متفاوتی تولید می شود. از فلاب دینام استیل بسته به نوع دستگاهی که بلند می کند با اتصال پیچی جهت لیفتینگ استفاده می کنند که دارای یک چشمی برای اتصال قلاب یا اسلینگ در یک سر و سوراخ مهره گی جهت بستن روی پیچ در صورت مادگی و یا یک پیچ بر روی سطح در صورت نری بودن استفاده می شود. گریدهای مختلف استیل که از نظر مقاومت در برابر زنگ زدگی و مقاومت حرارتی متفاوت هستند در تولید اتصالات بکار می روند که از این میان گرید 316 در تولید قلاب دینام استیل بکار گرفته شده است که حداکثر مقاومت در برابر خوردگی و در عین حال مقاومت حرارتی مناسبی را دارا باشد.

استاندارد تولید قلاب دینام استیل

استاندارهای مختلفی از قلاب دینام استیل وجود دارد که مهمترین آنها DIN580, DIN582 می باشد. خاطر نشان می شود که این اتصالات در دسته پیچ ها قرار دارند و مشخصات بکار رفته در انتخاب آنها بر حسب نوع دنده و قطر دنده مشخص میگردد بیش از آن که بر حسب بار تحمل آنها مورد انتخاب قرار گیرند. قلاب دینام استیل طبق استاندارد های مختلف گاهی با دنده اینچی و گاهی میلی متری تولید و عرضه می گردد.

نحوه صحیح استفاده از قلاب دینام استیل

نوع و زاویه اعمال بار بر قلاب دینام بسیار مهم است. چرا که این اتصالات صنعتی برای تحمل بار محوری یا به تعبیر مکانیکی بار کششی طراحی و تولید شده اند و احمال بار برشی بر روی آنها هر چند با در نظر گرفتن خاصیت فلزی تا میزان مشخصی می تواند بی خطر باشد اما در طراحی و انتخاب نوع بست و اتصالات باید این نکته را مد نظر داشت که قلاب دینام استیل به منظور لیفتینگ قطعات و ماشین آلات صنعتی و برای تحمل بار کششی طراحی شده است.

نحوه صحیح استفاده از قلاب دینام استیل


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com