صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
تماس
نرده سیم بکسلی

نرده سیم بکسلی

امروزه از نرده سیم بکسلی به دلیل سادگی در نصب، زیبایی و نو آوری استفاده زیادی در سیستم پلکانی و نرده ها می شود. نرده های سیم بکسلی معمولا از سیم بکسل استیل 304 یا 316 به دلیل خاصیت عدم زنگ زدگی و در عین حال براقی و زیبایی استفاده می کنند که همراه با اتصالات استنلس استیل به سادگی قابل نصب و اجرا هستند. امروزه طراحی و اجرای نرده سیم بکسلی در تراس ویلا ها و سیستم های پلکان داخلی و خارجی بدلیل طول عمر و حفظ زیبایی در مدت بالا مرسوم شده است.

طریقه اجرای نرده سیم بکسلی

اتصالات استنلس استیل متعددی با توجه به نوع طرح و نحوه اجرا در نصب نرده های سیم بکسلی استفاده می شوند. علاوه بر سیم بکسل، اتصالات نرده استیل معمولا عبارتند از بست بکسل استیل، مهارکش استیل، بسته به نوع طرح گاهی قلاب و شگل استیل و کاربین استیل نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

مشاوره در انتخاب و نصب نرده سیم بکسلی

انتخاب نوع و سایز سیم بکسل استیل با توجه به شرایط محیطی و با وارده، انتخاب نوع و سایز اتصالات نرده و کلیه عوامل موثر در انتخاب و راه اندازی نرده سیم بکسلی امری فنی و نیاز به تجربه بالا در این زمینه می باشد. تکین بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل های استیل و اتصالات استنلس استیل آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و نصب نرده های سیم بکسلی می باشد.

مشاوره در انتخاب و نصب نرده سیم بکسلی


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com
ADMINISTRATION

Developed and Designed By:
www.zahediweb.com