صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
زنجیر صنعتی استیل

زنجیر صنعتی استیل

زنجیر صنعتی استیل در کنار سیم بکسل استیل جزو ادوات اصلی کشنده محسوب شده که در استاندارد های مختلف و سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شود. زنجیر صنعتی استیل از استنلس استیل گرید 316 تولید شده که مقاومت در برابر موارد خورنده محیطی بالاخص رطوبت و مواد کلریدی بالایی داشته و از این جهت در صنایع دریایی، پتروشیمی و چاه های فاضلابی کاربرد گسترده ای دارد.

تفاوت استاندارد های مختلف زنجیر صنعتی استیل

زنجیر صنعتی استیل معمولا در سایز مفتول 3 الی 8 میلی متر تولید می شود و از این نظر استاندارد های مختلف تولید تفاوت چندانی ندارند. دو استاندارد DIN763, DIN766 که در تولید زنجیر صنعتی استیل بکار می روند طول دانه های زنجیر متفاوتی دارند بگونه ای که زنجیر صنعتی استیل DIN763 دانه بلند و DIN766 دانه کوتاه یا معمولی خوانده می شود.

زنجیر صنعتی استیل دانه بلند

زنجیر های صنعتی استیل دانه بلند که از استیل 316 ساخته می شوند معروف به زنجیر گرید دریایی که بواسطه مقاومت در برابر خوردگی آنها نامگذاری شده اند طبق استاندارد DIN763 تولید می شوند. تکین بکسل وارد کننده انواع زنجیر های صنعتی استیل و کلیه اتصالات استیل 316

زنجیر صنعتی استیل دانه بلند

زنجیر صنعتی استیل استاندارد

این زنجیر ها که پرکاربردترین نوع زنجیر صنعتی هستند طبق استاندارد DIN766 ـولید شده و در سایزهای 3 الی 8 میلی متر برای کاربری های مختلف و با حداقل بار شکست متفاوتی تولید می شوند. حداقل ضریب اطمینان در تولید و استفاده زنجیر ها نسبت 4 به 1 است.

زنجیر صنعتی استیل استاندارد


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com