صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
نرده سیم بکسلی

نرده سیم بکسلی

امروزه از نرده سیم بکسلی به دلیل سادگی در نصب، زیبایی و نو آوری استفاده زیادی در سیستم پلکانی و نرده ها می شود. نرده های سیم بکسلی معمولا از سیم بکسل استیل 304 یا 316 به دلیل خاصیت عدم زنگ زدگی و در عین حال براقی و زیبایی استفاده می کنند که همراه با اتصالات استنلس استیل به سادگی قابل نصب و اجرا هستند. امروزه طراحی و اجرای نرده سیم بکسلی در تراس ویلا ها و سیستم های پلکان داخلی و خارجی بدلیل طول عمر و حفظ زیبایی در مدت بالا مرسوم شده است.

طریقه اجرای نرده سیم بکسلی

اتصالات استنلس استیل متعددی با توجه به نوع طرح و نحوه اجرا در نصب نرده های سیم بکسلی استفاده می شوند. علاوه بر سیم بکسل، اتصالات نرده استیل معمولا عبارتند از بست بکسل استیل، مهارکش استیل، پیچ و مهره استیل بسته به نوع طرح گاهی قلاب و شگل استیل و کاربین استیل نیز مورد استفاده قرار میگیرند.

مشاوره در انتخاب و نصب نرده سیم بکسلی

انتخاب نوع و سایز سیم بکسل استیل با توجه به شرایط محیطی و با وارده، انتخاب نوع و سایز اتصالات نرده و کلیه عوامل موثر در انتخاب و راه اندازی نرده سیم بکسلی امری فنی و نیاز به تجربه بالا در این زمینه می باشد. تکین بکسل وارد کننده انواع سیم بکسل های استیل و اتصالات استنلس استیل آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید و نصب نرده های سیم بکسلی می باشد.

مشاوره در انتخاب و نصب نرده سیم بکسلی


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com