صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
اتصالات
جرثقیل و لیفتر
طناب و تسمه
دیگر محصولات
استنلس استیل
اتصالات استیل
تماس
بست بکسل استیل

بست بکسل استیل

بست بکسل استیل در شکل های متنوعی تولید می شوند که معروف ترین و پرکاربردترین آنها بست بکسل استیل تیپ آمریکایی می باشد. تکین بکسل وارد کننده انواع بست بکسل استنلس استیل 316 در سایزهای مختلف برای اتصالات انواع سیم بکسل می باشد.

کاربرد عمومی بست بکسل استیل

از بست بکسل استیل برای قفل کردن حرکت سیم بکسل معمولا پس از عبور از داخل یک حفره و در جایی که عملا انجام پرس کاری در انتهای سیم بکسل وجود ندارد استفاده می شود. در بسیار از موارد در نقاطی که نیاز به ایجاد اسلینگ در یک سر سیم بکسل باشد تا از داخل آن قلاب یا شگل عبور کند با قراردادن سیم بکسل در دولایه و بستن پیچ ها بست بکسل استیل در ایجاد اسلینگ بکار گرفته می شود.

مزایای استفاده از بست بکسل استیل

ویژگی اصلی استنلس استیل 316 که با وجود قیمت نسبتا بالا استفاده از آن را بسیار گسترده کرده است مقاومت در برابر عوامل خورنده محیطی می باشد. از این رو بست بکسل استیل که از استیل 316 همراه با 2 درصد مولیبدنیوم تشکیل شده و معروف به استیل نگیر است در محیط های مرطوب ساحلی کاربرد بسیاری دارد.

بست بکسل استیل تیپ آمریکایی

بست بکسل استیل us type یا تیپ آمریکایی طبق استاندارد DIN741 تولید شده و در سایزهای متنوع جهت اتصالات سیم بکسل استیل مورد استفاده قرار میگیرد. تکین بکسل با سالها تجربه در امر واردات انواع سیم بکسل و اتصالات آماده ارائه خدمات مشاوره قبل از خرید و استفاده از بست بکسل استیل می باشد

بست بکسل استیل تیپ آمریکایی


telegramنانوتجارتfacebookgoogleplus
TAKINBOXEL

Quality, Strength, Durability.
Tel : (+98 21) 55 42 27 91
Fax : (+98 21) 55 42 27 38
Email : info [at ]takinboxel [dot] com